Viesnīca

Zvārtavas pilī – Starptautiskajā Mākslas un izglītības centrā tiek organizēti mākslas simpoziji, izstādes, darbnīcas un citi pasākumi, tādejādi rosinot šajā vietā īpašu radošo auru un bohēmisko garu. Pils telpās ir iespējams rīkot seminārus, konferences, banketus, kāzas un citas svinības.

Pils telpās  ir iespējams rīkot seminārus, konferences, banketus, kāzas un citas svinības. Lielajā zālē  ir iespējams uzņemt līdz 100 viesu, savukārt ēdamzālē  – līdz 30. Pils pirmajā stāvā atrodas labiekārtota  virtuve, pagrabstāvā – sauna.

Pils guļamistabās, ar ekskluzīvām mākslinieku darinātām gultām ir vietas līdz 56 cilvēkiem, siltā laikā bēniņos ir pieejamas vēl 10 gultasvietas. 

Ir iespējams izvietot papildvietas. Ierīkotas dušas un tualetes telpas. 
Piedāvājam Luksus, ģimenes, divvietīgos, ekonomiskās klases numurus un Jaunlaulāto numuru - pils tornī.

Kontakti: 

Tālrunis:  +371 29454543 
E-pasts:   vvitalijs@gmail.com 
Tīmeklī:   www.zvartavaspils.lv 

Guļamistabas

Pils guļamistabās, ar ekskluzīvām mākslinieku darinātām gultām ir vietas līdz 56 cilvēkiem, siltā laikā bēniņos ir pieejamas vēl  10 gultasvietas. Iespējams izvietot papildvietas. Ierīkotas dušas un tualetes telpas. Piedāvājam Luksus, ģimenes, divvietīgos, ekonomiskās klases numurus un Jaunlaulāto  numuru - pils tornī. 

Barona numurs

Luksusa divvietīgs numurs ar lielu divguļamo gultu. Šajā numurā ir duša, kamīns un atpūtas zona, jauks skats uz parku ar dārzu, apkure, koka / parketa grīda, drēbju skapis, duša, tualete, ledusskapis, modināšanas pakalpojums, dvieļi, gultas veļa.

Baroneses numurs

Divvietīgs numurs ar karalisku gultu un vannas istabu. Numura platība ir 20 m², ar jauku skatu uz dārzu, apkure, koka / parketa grīda, drēbju skapis, tualete, vannas istaba, ledusskapis, modināšanas pakalpojums, dvieļi, gultas veļa.

Tornīša istaba

Pils tornītī iekārtota jaunā pāra istaba, kurā atrodas pasakaina gulta ar baldahīnu un kamīns. 

© Visas tiesības aizsargātas

 .